yükleniyor

Hakkımızda

Webaski 2009 yılında kurulmuş, web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim sitesidir.

Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.

Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşır. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle dikkat etmekteyiz. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek vermekteyiz.

Webaski; CRM, Pazarlama ve Satış Yönetimi, Cari ve Finans Yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Proje ve Görev Yönetimi, Döküman ve Evrak Arşiv Yönetimi gibi şirketlerin yönetim ihtiyaçlarını çözümleyecek web tabanlı bir yazılım geliştirme çabasını sürdürmüştür.

Webaski dijital iletişim çözümleri olarak; web tasarım, konsept geliştirme, e-katalog, seo danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, toplu mail gönderim, digital katalog, Google reklam paketi, kurumsal website, e-ticaret sitesi, kurumsal seo, Google adwords ve daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

15’e yakın farklı sektörde 150’den fazla projeye imza atan webaski, önümüzdeki yıllarda da yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında fark yaratmaya devam edecektir.

_WEBAŞKI PROFESYONEL WEBTASARIM HİZMETİSosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
Web Site Yapımı