X
X

Sosyal Medya Danışmanlığı

AnasayfaYazılarReklam & TanıtımSosyal Medya Danışmanlığı

Ürün ve hizmetlerini internet sitesi üstünden sunan firmalar için sosyal medya en değerli hazinelerden birisidir. Sosyal medyada reklam vermeden, yani ek bir maliyet kalemi oluşturmadan binlerce ve belki milyonlarca insana ulaşmak mümkündür. Sosyal medyanın doğru şekilde kullanımı firmalara büyük artı sağlarken, yanlış kullanımının da olumsuz sonuçları olabilmektedir. Ya masraflar karşısında geri dönüşlerden verim sağlanamamaktadır ya da olumsuz bir görünüm oluşabilmektedir. Bu yüzden sosyal medya danışmanlığı profesyonel bir ekibe bırakılmalıdır…

                Maaşlı Çalışan mı, Anlaşmalı Kurum mu?

                Firmalar, sosyal medya kanallarının yönetimi için birkaç seçeneğe sahiptir. Bunlardan birincisi, işverenin kendisinin veya bir çalışanının ilgilenmesidir. Bu seçenek, sosyal medyadan doğru şekilde yararlanılabilmesini adeta olanaksız kılmaktadır. Bir diğer seçenek ise bir çalışanı sadece bu görev için yetkilendirmektir. İlkine göre daha makul olsa da, firma için ek maliyettir. Asgari ücretle çalışan bir kişinin sosyal medya için alımı, firmaya minimum brüt asgari ücret kadar maliyet oluşturur. Üçüncü ve en doğru seçenek ise Webaşkı gibi bir bilişim firmasıyla anlaşmaktır.

                Neden Webaşkı?

                Webaşkı gibi bilişim firmalarının müşterileri için birden fazla avantajı bulunmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı için hem profesyonel destek almak hem de maliyeti kısmak bu yolla mümkündür.

                1. Malî Tasarruf

                Firmanızın sosyal medyadaki görünümünü iyileştirmek, çok daha fazla kişiye ulaştırmak ve diğer yandan bunu en makul rakamlar karşılığında yapmak için Webaşkı doğru adresinizdir. Bir asgari ücretlinin firmanıza maliyeti en az 2943 TL iken, sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz aylık 750 TL’den başlamaktadır.

                2. 7/24 Hizmet

                Resmî ve dinî günlerde gözden kaçırabileceğiniz içeriklerin oluşturulup yayına alınması, soruların yanıtlanması ve sosyal medya kanalınıza dönük olası saldırıların önlenmesi adına haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet veren bir danışmanlık hizmeti firmanız için en ideal yöntemdir.

                3. Profesyonel Ekip & Profesyonel Görünüm

                Sosyal medya danışmanlığı kapsamında sunulan hizmetler sayesinde tüzel kişiliğinizi yansıtan bir görünüm elde edebilirsiniz. Logonuzdan sloganınıza, iletişim bilgilerinizden ürün veya hizmetinizin ayrıntılarına kadar en iyi şekilde sosyal medyada yer edinmek için sosyal medya kanallarınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Top